Kerékpározás Budapesten: a lakók fele sosem ül bringára a Klub szerint

Kerékpározás Budapesten tavasszal-nyáron látványosan erős, mégis a budapestiek fele soha nem ül biciklire.

A Magyar Kerékpárosklub elnöke a Pénzcentrumnak azt mondta: a romló közlekedési morál, az autók számának növekedése és a veszélyérzet együtt fékezheti a város "bringás forradalmát".

penzcentrum.hu4 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek