Kemenesi Gábor: versenyt kér a tudományban, nem „örök mutyit”

Kemenesi Gábor virológus a Telexnek arról beszélt, hogy a tudományban le kell vetkőzni a "feudális" működést.

Szerinte véget kell vetni annak, hogy a kutatóknak a döntéshozókkal kelljen jóban lenniük: a kapcsolatok helyett valódi verseny és kiszámítható szabályok kellenek a versenyképességhez.

telex.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek