Hónapok óta nem működött rendesen a Kormányablak app, kérdésünk után megjavították

Az alkalmazást viszont továbbra se frissítették bő másfél éve.

A minisztérium szerint a hosszú távú cél, hogy a funkciói beépüljenek a DÁP-appba.

telex.hu7 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek