Greenpeace: magzatkárosító NMP-t találtak a komáromi víztározóban
A Greenpeace szerint magzatkárosító NMP került a komáromi ipari park víztározójába.
A szervezet bejelentést tett a helyi kormányhivatalnál, hogy kiderüljön, a környék akkugyárai miatt juthatott-e az anyag a vízbe.
A hírt a Telex közölte.
telex.hu1 órája
Még több friss hír
Velencei-tó: nem vízhiány, hanem alkalmazkodási válság a rekordalacsony szint mögött
szeretlekmagyarorszag.hu22 órája
Töltés
Kapcsolódó hírek
Különleges rendszám, amit sokan nem ismernek
hirstart.hu17 órája
Üzemanyagár-változás június 24-étől
hirstart.hu17 órája
Valóban pattognak a petefészkek és erősödnek az erekciók a sertéshústól?
hirstart.hu19 órája
Ketyeg az óra: cégek ezrei kerülhetnek bajba az új uniós szabály miatt
hirstart.hu23 órája
Önvezető kínai villanyautó győzte le a Nürburgringet
hirstart.hu1 napja
Zárva maradnak a benzinkutak pénteken?
hirstart.hu1 napja
Ez a filléres használt autó hozza a hamisítatlan angol stílust
hirstart.hu16 órája
Nem akármilyen új autókat kapott a honvédség
hirstart.hu23 órája
A millió dolláros kérdés: hogyan térül meg az Ai?
hirstart.hu1 napja
Több vármegyére is figyelmeztetést adtak ki
hirstart.hu1 napja
Így hűtheti le légkondi nélkül az otthonát
hirstart.hu1 napja
A kézbe vehető gerinc a legnehezebb műtéteknél segíthet a sebészeknek
hirstart.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva