Greenpeace: magzatkárosító NMP-t találtak a komáromi víztározóban

A Greenpeace szerint magzatkárosító NMP került a komáromi ipari park víztározójába.

A szervezet bejelentést tett a helyi kormányhivatalnál, hogy kiderüljön, a környék akkugyárai miatt juthatott-e az anyag a vízbe.

A hírt a Telex közölte.

telex.hu1 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek