Euro 5-ös dízelek tiltása jöhet Észak-Olaszországban október 1-től

Október 1-jétől új dízelautó-korlátozások léphetnek életbe Észak-Olaszország nagyvárosaiban.

A tervek az Euro 5-ös dízeljárművek használatát Piemontban, Lombardiában, Emilia-Romagnában és Venetóban is érintik, így Milánó, Torino és Velence környékén is szigorodhat a közlekedés.

A Pénzcentrum szerint sok autósnak útvonalat vagy járművet kellhet váltania.

penzcentrum.hu3 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek