Drámai számok: már nem a szívbetegség a vezető halálok

Ausztráliában az ország története során először a demencia vált a vezető halálokká 2024-ben – olvasható az ausztrál statisztikai hivatal (ABS) pénteken közzétett feljegyzésében, amelyből az is kiderült, hogy a betegség gyakrabban érinti a nőket.

infostart.hu7 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek