De mi legyen a használt gumiabroncsokkal?
Persze hogy kell a jó abroncs, de jó lenne, ha használat után nem szeméthegyek képződnének belőle, hanem valami hasznosra is fel lehetne használni
koponyeg.hu2 éve
Még több friss hír
Töltés
Kapcsolódó hírek
Más szerepre készül: a 43 éves Anne Hathaway újra babát vár
hirstart.hu14 órája
Ritka Ferrari F40 tűnt fel Budapesten, megállt körülötte az élet
hirstart.hu16 órája
Különleges autóbusz állt forgalomba Budapesten
hirstart.hu1 napja
Kipróbáltuk, hogy van-e élet a Google keresőjén és a Chrome-on túl
hirstart.hu1 napja
Az új Ai-ügynök már nemcsak javasol – elvégzi a munkát is
hirstart.hu1 napja
Új fejezet nyílhat a rákkutatásban a macskák segítségével
hirstart.hu1 napja
Több vármegyére is figyelmeztetést adtak ki
hirstart.hu12 órája
Így hűtheti le légkondi nélkül az otthonát
hirstart.hu12 órája
A kézbe vehető gerinc a legnehezebb műtéteknél segíthet a sebészeknek
hirstart.hu13 órája
Klíma helyett hősugárzót kapott az átvert férfi
hirstart.hu14 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva