Covid-19 után: kutatók hosszú távú agykárosodásra figyelmeztetnek

A Covid-19 hat évvel a járvány kitörése után sem tűnt el nyomtalanul: kutatók szerint a fertőzés hosszú távú agykárosodással is összefügghet.

A Blikk beszámolója alapján egyre több tudományos bizonyíték utal tartós következményekre, ami az érintetteknél a mindennapi működésre és a felépülésre is hatással lehet.

blikk.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek