Azbesztszennyezés: Szombathely és a Greenpeace Ausztriát bírálja
Szombathely városvezetése és a Greenpeace szerint az osztrák hatóságok nem jelezték Magyarországnak az azbesztszennyezés kockázatát, pedig tudtak róla.
A 24.hu beszámolója szerint az osztrák kormány azóta sem ad ki több fontos információt, és nem kezeli súlyos krízisként az ügyet, miközben Ausztriába is jutott az egészségkárosító anyagból.
24.hu3 hete
Még több friss hír
Töltés
Kapcsolódó hírek
Így érkeznek többek között Magyarországra is a Geely Kínában gyártott autói!
hirstart.hu12 órája
100 évesen, 100 éves autóval gurult végig a 66-oson
hirstart.hu22 órája
Új kötelező tartozék kell az autókba július 7-től
hirstart.hu2 napja
Nagy dízelmotorral érkezik a vadonatúj Audi Q7
hirstart.hu2 órája
Olcsóbb lett az új elektromos Mercedes-Benz GLC
hirstart.hu4 órája
Így veszik el a robotok a közlekedési rendőrök és mások munkáját Kínában
hirstart.hu16 órája
Nincs szükség kompromisszumra – egyszerre lehet erős és elegáns egy telefon
hirstart.hu1 napja
Életkor ellenőrzése online oldalakon: de hogyan?
hirstart.hu1 napja
Ki beszél? – új, csaló hívások elleni védelmet kapnak az androidosok
hirstart.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva