Az Instagram megszüntette a végpontok közötti titkosítást az üzeneteknél

Az Instagram 2026. május 8-tól kivezette a felhasználók közötti közvetlen üzenetek végpontok közötti titkosítását.

A Meta alkalmazásában eddig opcionális volt a funkció, amely azt biztosította, hogy az üzenetek tartalmát csak a küldő és a címzett lássa.

A változás az adatvédelmi beállításokat és a privát chatelés gyakorlatát is érinti – írta a Blikk.

blikk.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek