Aszály: „vágatlan május” jön, több polgármester is csatlakozott

Gajdos László az aszály miatt "vágatlan májust" hirdetett, és több polgármester is csatlakozott.

Székesfehérváron csak a legszükségesebb helyeken kaszálják a közterületi gyepet, Budapesten pedig növelik a természetes gyepek területét.

A Telex szerint a cél, hogy a gyep jobban tartsa a nedvességet, és így mérsékeljék a szárazság hatását.

telex.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek