A Telekom 2042-ig használhatja a 2100 MHz-es sávot a 5G-hez

A Magyar Telekom megújította a 2100 MHz-es frekvenciasáv használati jogát az NMHH-val kötött megállapodással, így 2042. június 28-ig biztosan használhatja a frekvenciablokkot 5G-szolgáltatásaihoz.

Ez stabilabb tervezést és hosszabb távú hálózatfejlesztést ad a cégnek; a jogosultság további öt évvel is meghosszabbítható a Media1 szerint.

media1.hu3 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek