A Microsoft nem tart senkit automatikusan bejelentkezve – egyelőre
A Microsoft korábban arról tájékoztatta az Outlook.com felhasználóit, hogy hamarosan módosítja a bejelentkezési rendszerét.
A tervek szerint a Microsoft-fiókok automatikusan bejelentkezve maradtak volna, hacsak a felhasználó ki nem jelentkezik, vagy nem használ privát böngészési módot.
Az erről szóló értesítések és egy támogató cikk azonban tévesen
itbusiness.hu1 éve
Még több friss hír
Töltés
Kapcsolódó hírek
Veszélyes és illegális Rubint Réka rákkezelése
hirstart.hu22 órája
Nehezen felfogható videó készült egy kínai utcán
hirstart.hu23 órája
Állat verdával jár két szurkoló a foci-vb meccseire
hirstart.hu1 napja
Napi hülye: vízbe fulladt az 50 milliós SUV
hirstart.hu1 napja
Beszélni sem tudott, olyan részeg volt az M3-ason boruló autós
hirstart.hu1 napja
Hivatalos: megszűnt a védett üzemanyagár!
hirstart.hu5 órája
Ebben az autóban végzetes lehet, ha kátyúba hajtasz
hirstart.hu22 órája
A Szamosból fogták ki a menekülő autótolvajt
hirstart.hu23 órája
Az Év oktatója lett a Széchenyi István Egyetem mesteroktatója
hirstart.hu23 órája
Tovább mélyült a csillagemberek rejtélye
hirstart.hu1 napja
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva