52 ezres bírság jöhet: sok magyar sofőr még mindig vezetés közben telefonál
A vezetés közbeni mobiltelefon-használat továbbra is gyakori, és akár 52 ezer forintos bírságot is hozhat.
A Pénzcentrum által idézett friss német kutatás szerint a sofőrök közel 3 százaléka a volánnál is használja a készülékét, miközben a megkérdezettek több mint fele bevallotta, hogy már telefonozott vezetés közben.
A jelenség Magyarországon is komoly gond.
penzcentrum.hu8 órája
Még több friss hír
Töltés
Kapcsolódó hírek
Más szerepre készül: a 43 éves Anne Hathaway újra babát vár
hirstart.hu13 órája
Ritka Ferrari F40 tűnt fel Budapesten, megállt körülötte az élet
hirstart.hu15 órája
Különleges autóbusz állt forgalomba Budapesten
hirstart.hu1 napja
Kipróbáltuk, hogy van-e élet a Google keresőjén és a Chrome-on túl
hirstart.hu1 napja
Az új Ai-ügynök már nemcsak javasol – elvégzi a munkát is
hirstart.hu1 napja
Új fejezet nyílhat a rákkutatásban a macskák segítségével
hirstart.hu1 napja
Több vármegyére is figyelmeztetést adtak ki
hirstart.hu11 órája
Így hűtheti le légkondi nélkül az otthonát
hirstart.hu12 órája
A kézbe vehető gerinc a legnehezebb műtéteknél segíthet a sebészeknek
hirstart.hu13 órája
Klíma helyett hősugárzót kapott az átvert férfi
hirstart.hu13 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva