52 ezres bírság jöhet: sok magyar sofőr még mindig vezetés közben telefonál

A vezetés közbeni mobiltelefon-használat továbbra is gyakori, és akár 52 ezer forintos bírságot is hozhat.

A Pénzcentrum által idézett friss német kutatás szerint a sofőrök közel 3 százaléka a volánnál is használja a készülékét, miközben a megkérdezettek több mint fele bevallotta, hogy már telefonozott vezetés közben.

A jelenség Magyarországon is komoly gond.

penzcentrum.hu8 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek