Új stúdióból tért vissza az RTL Reggeli, Jakupcsek és Szujó is búcsúzott

Az RTL Reggeli pénteken elbúcsúzott a régi stúdiójától, hétfőn pedig már egy modern, letisztult díszletben indult az adás.

A Blikk szerint a búcsúműsort nosztalgikus hangulat kísérte, Peller Anna és Tihanyi Péter vezette, és Jakupcsek Gabriella, valamint Szujó Zoltán is meghatódva reagált a váltásra.

blikk.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek