Új stúdióból tért vissza az RTL Reggeli, Jakupcsek és Szujó is búcsúzott
Az RTL Reggeli pénteken elbúcsúzott a régi stúdiójától, hétfőn pedig már egy modern, letisztult díszletben indult az adás.
A Blikk szerint a búcsúműsort nosztalgikus hangulat kísérte, Peller Anna és Tihanyi Péter vezette, és Jakupcsek Gabriella, valamint Szujó Zoltán is meghatódva reagált a váltásra.
2 hónapja