Szerelmesebbek, mint valaha: Dakota Johnsont és Chris Martint öt hónappal szakításuk után kéz a kézben fotózták
Úgy tűnik, Chris Martin és Dakota Johnson újra együtt vannak: a sztárpárt Indiában kapták le a lesifotósok kézen fogva sétálni.
A hír azért is meglepő, mert 5 hónappal ezelőtt még az a hír járta, ők ketten felbontották eljegyzésüket.
glamour.hu1 éve
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
ByeAlex az orvos javaslatára lemondta koncertjét
nlc.hu6 órája
Csillagjegyek, akik megkönnyebbülnek júliusban
nlc.hu15 órája
Dulin Metta szerint iszonyúan nézett ki
nlc.hu20 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva