Szemétkupac maradt a 2026-os Oscar-gála után, fotó is készült
A 2026-os Oscar-gála helyszínén készült fotó alapján sok rajongó felháborodott: a sztárok távozása után szemétkupacok maradtak a területen.
A Marie Claire szerint a kép gyorsan terjed, és újra elővette a rendezvények utáni takarítás kérdését.
marieclaire.hu3 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Meghan lemásolta Katalin ikonikus ékszerét
nlc.hu7 órája
Schóbert Norbi féreghajtóval egészíti ki Réka kezelését
nlc.hu8 órája
Ez most a legnépszerűbb film a Netflixen
nlc.hu9 órája
Vele utazott Ciprusra Hódi Pamela
nlc.hu11 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva