Schobert Norbi az erdőben sírt Rubint Réka betegsége miatt

Schobert Norbi a Storynak beszélt arról, mennyire megviseli Rubint Réka betegsége.

Azt mondta, bukósisak alatt, az erdőben engedi ki az érzelmeit, mert otthon nem akar összeomlani.

A fitneszguru szerint a felesége az egyetlen példaképe, és mindent megtenne a gyógyulásáért.

story.hu3 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek