Schobert Norbi az erdőben sírt Rubint Réka betegsége miatt
Schobert Norbi a Storynak beszélt arról, mennyire megviseli Rubint Réka betegsége.
Azt mondta, bukósisak alatt, az erdőben engedi ki az érzelmeit, mert otthon nem akar összeomlani.
A fitneszguru szerint a felesége az egyetlen példaképe, és mindent megtenne a gyógyulásáért.
story.hu3 órája
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Válás szélére sodródott Marsi Anikóék házassága
nlc.hu12 órája
4-es stádiumban diagnosztizálták Kapócs Zsókát
nlc.hu12 órája
Ritka fotón Benedek Tibor és Epres Panni fia
nlc.hu13 órája
Tóth Ildikó részleteket mondott NER-leleplezésről
nlc.hu14 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva