Rúzsa Magdi kisfiát megműtötték, a Szent László Kórházban kezelték

Rúzsa Magdi június elején jelezte, hogy egyik hármas ikre kórházi ellátásra szorult.

Akkor még nem mondta el, miért vannak a budapesti Szent László Kórházban, most viszont kiderült: a kisfiát meg kellett műteni.

A hírt a Blikk közölte.

blikk.hu11 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek