Rúzsa Magdi kisfiát megműtötték, a Szent László Kórházban kezelték
Rúzsa Magdi június elején jelezte, hogy egyik hármas ikre kórházi ellátásra szorult.
Akkor még nem mondta el, miért vannak a budapesti Szent László Kórházban, most viszont kiderült: a kisfiát meg kellett műteni.
A hírt a Blikk közölte.
blikk.hu11 órája
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Megcáfolták a Titanic egyik legfurcsább internetes legendáját
hamuesgyemant.hu12 órája
100 milliós kincsre bukkant Virág Judit és Fertőszögi Péter
nlc.hu15 órája
Pindroch Csaba kiállt Oroszlán Szonja mellett
nlc.hu16 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva