Rubint Réka címlapon vállalta a kopasz megjelenését a kemoterápia után
Rubint Réka a kemoterápia miatt elveszítette a haját, most pedig egy címlapfotón is megmutatta, hogyan néz ki kopaszon.
Az NLC híre szerint a fitneszedző nyíltan vállalta az új megjelenését, és nem rejtőzködik a hajhullás után sem.
nlc.hu2 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Duran Duran: Sosem voltunk politikus együttes
24.hu3 órája
Hajós András szerint a NER-vagyon külföldre kerül
nlc.hu7 órája
Tilos így használni a redőnyt, csak növeli a forróságot a lakásban
blikk.hu12 órája
Monica Bellucci 61 évesen istennőként vonult
marieclaire.hu12 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva