Rubint Réka a rákdiagnózisáról: „Nem lehet, hogy megint ez történik”
Rubint Réka a TV2 Naplóban beszélt arról, hogyan tudta meg, hogy rákos beteg: lágyrészszarkómát, annak egy agresszív típusát diagnosztizálták nála.
Elmondása szerint a fő verőér, a légcső, a nyelőcső és a hangidegek is érintettek.
A Blikk szemléje.
blikk.hu2 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva