Rögtön négy versenyző távozott az X-Faktor első élő adásából: Mutatjuk a kiesőket
Szombat este végre lement az X-Faktor első élő műsora, rendhagyó módon 13 versenyző állt a színpadra.
Az RTL tehetségkutatója azonban idén is tartogat meglepetéseket: az első adásban rögtön négyen távoztak a versenyből.
blikk.hu7 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Piercingekkel van tele Kim Kardashian 13 éves lánya
nlc.hu16 órája
Meghan lemásolta Katalin ikonikus ékszerét
nlc.hu19 órája
Schóbert Norbi féreghajtóval egészíti ki Réka kezelését
nlc.hu21 órája
David Beckham anyja tiszta Diana hercegnő
marieclaire.hu21 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva