„Nagyon megbántam”: Varga Sándor visszavonná a BI Integration-befektetést?
Varga Sándor a Cápatalinban elmondta: Tar Áron lendülete meggyőzte, ezért beszállt a BI Integrationbe, még ha nem is volt teljesen világos számára, mivel foglalkozik a cég.
Később viszont a kamerák előtt úgy fogalmazott: "nagyon megbántam".
Az rtl.hu videója azt is megmutatja, miért.
3 hónapja