Milliós NMHH-bírságot kapott a TV2 a Megasztár adása miatt
Az NMHH milliós bírságot szabott ki a TV2-re a Megasztár egyik adása miatt.
A hatóság ugyanebben a döntésben a Rádió1-et is elmarasztalta a Balázsék műsor kapcsán.
A hírt az NLC ismertette.
nlc.hu3 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Hajós András szerint a NER-vagyon külföldre kerül
nlc.hu2 órája
György herceg kész férfiként néz ki
marieclaire.hu6 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva