Itt a Kuplung első klipje: Marics Petiék kiadták a Nyomod a gázt!-ot
Megérkezett a Kuplung zenekar első videóklipje: Ember Márk, Kirády Marcell és Marics Peti a Nyomod a gázt! című dallal indítja a nyarat.
A Blikk szerint a klip már a hivatalos premier előtt is elérhető a cikkben, és a trió most mutatkozik be igazi együttesként.
blikk.hu1 hete
Még több friss hír
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Ez volt Kalapács baja a Metallicával
24.hu5 órája
Kálomista: tanárok ejtettek teherbe színinövendékeket
nlc.hu16 órája
Boráros Gábornál ismét megjelent a gyámügy
nlc.hu19 órája
Tarján Zsófi első pasija hasonlított Görög Lacira
nlc.hu20 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva