Király Linda 30 kilót fogyott – most először érzi, hogy szereti magát
Király Linda gyerekkora óta küzdött a súlyával, mostanra azonban 30 kilót fogyott életmódváltással.
Testileg és lelkileg is új útra lépett: pszichológiát tanul, sportol, és boldog párkapcsolatban él.
Azt mondja, most először nem fogyókúrázik – hanem jól van.
rtl.hu6 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva