"Kezdjük itt, Ok?" – Németh Balázs válaszolt Azahriah békejobbjára
Németh Balázs élesen reagált Azahriah békeajánlatára.
A Fidesz-frakció szóvivője nem finomkodott, a Facebook-oldalán sorolta, miben kell egyetérteniük ahhoz, hogy békét kössenek a popsztárral.
Azahriah korábban bocsánatot kért, amiért sértő megjegyzést tett a Fidesz szavazóira.
blikk.hu10 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva