Két új Gripen érkezett Kecskemétre, 18 gépes lett a magyar flotta
Két új Gripen vadászgép csatlakozott a Magyar Honvédség kecskeméti bázisán szolgáló flottához, így már 18 svéd gyártmányú repülő teljesít szolgálatot Magyarországon.
A gépeket kedden ünnepélyesen fogadták a vitéz Szentgyörgyi Dezső 101.
Repülődandárnál, a Blikk helyszíni fotókkal számolt be az érkezésről.
11 órája