Két új Gripen érkezett Kecskemétre, 18 gépes lett a magyar flotta

Két új Gripen vadászgép csatlakozott a Magyar Honvédség kecskeméti bázisán szolgáló flottához, így már 18 svéd gyártmányú repülő teljesít szolgálatot Magyarországon.

A gépeket kedden ünnepélyesen fogadták a vitéz Szentgyörgyi Dezső 101.

Repülődandárnál, a Blikk helyszíni fotókkal számolt be az érkezésről.

blikk.hu11 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek