Kabát Petiről tényleg elneveztek egy kispesti általános iskolát?
Kabát Peti azt hitte, hogy egy jótékonysági megbeszélésre érkezett egy kispesti iskolába.
Nóra néni, a beépített pedagógus mindent megtett azért, hogy az egykori focista kínosan érezze magát, miközben a Kész Átverés stábja egy másik szobából követte az eseményeket.
rtl.hu7 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Meghan lemásolta Katalin ikonikus ékszerét
nlc.hu12 órája
Schóbert Norbi féreghajtóval egészíti ki Réka kezelését
nlc.hu13 órája
Ez most a legnépszerűbb film a Netflixen
nlc.hu14 órája
Vele utazott Ciprusra Hódi Pamela
nlc.hu16 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva