"Ha leütsz, az is oké" – Bódi Bence szembenéz a félelmeivel a ringben
G.w.M és Bódi Bence a 2025-ös Sztárbox egyik legnagyobb párharcára készülnek.
A rapper és az influenszer nemcsak az arénában, hanem az életük több területén is reflektorfénybe kerültek.
Félelmek, önbizalom, család és kőkemény edzések – minden benne van ebben az összecsapásban.
rtl.hu11 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Piercingekkel van tele Kim Kardashian 13 éves lánya
nlc.hu13 órája
Meghan lemásolta Katalin ikonikus ékszerét
nlc.hu16 órája
Schóbert Norbi féreghajtóval egészíti ki Réka kezelését
nlc.hu18 órája
Vele utazott Ciprusra Hódi Pamela
nlc.hu21 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva