Gáspár Győző 52 évesen először metrózott Budapesten
Gáspár Győző először utazott metróval a fővárosban: az 52 éves előadó Budapesten tömegközlekedett, és nagy élményként mesélt róla.
Az NLC szerint azt mondta, régóta kimaradt ez az utazás az életéből, most viszont kifejezetten élvezte a metrózást.
nlc.hu3 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Piercingekkel van tele Kim Kardashian 13 éves lánya
nlc.hu18 órája
Meghan lemásolta Katalin ikonikus ékszerét
nlc.hu21 órája
Schóbert Norbi féreghajtóval egészíti ki Réka kezelését
nlc.hu23 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva