Fábry Sándor elmegy a közmédiától, de nem vonul nyugdíjba

13 év után távozik a közmédiától Fábry Sándor, ezzel megszűnik a Fábry című műsor is.

A humorista a Meglepetésnek azt mondta, szó sincs nyugdíjról: dolgozni továbbra is szeretne.

meglepetes.hu1 órája
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír

Kapcsolódó hírek