Exatlon: újabb búcsú a Bajnokoknál, ma párbajra kényszerültek
Az Exatlonban a Kihívók a hétfői bázisjátékot és az első végjátékot is megnyerték, így a Bajnok lányok párbajra kényszerültek.
A piros csapatnál a leggyengébb statisztikájú Vadkerti Adél ment párbajozni, ellenfele pedig Eszter döntése alapján Halász Jázmin lett.
A Blikk beszámolója szerint.
blikk.hu2 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva