Bujtor István özvegye: a filmjeit sem tudja megnézni 17 év után
Bujtor István özvegye a Blikknek beszélt a veszteségről: 17 évvel a színész halála után sem tudja megnézni a filmjeit, és a Balatonba sem ment be azóta.
Azt mondja, a férje emléke ma is velük maradt, a nappalikban és a közös történetekben is.
blikk.hu1 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Vanya Tímea házasságában megcsalás is volt
nlc.hu19 órája
Zséda kivételt tett: az új párjáról beszélt
nlc.hu22 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva