A szerelem miatt költözött a fagyos Yukonba Renáta: "Gyakran van napközben is -40 fok"
Tizennégy éve él Kanada leghidegebb részén az Élet a Yukonban blog szerzője, Renáta és férje, Gábor.
Mindennap több órát töltenek hólapátolással, de az életük így kerek.
meglepetes.hu4 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Hajós András szerint a NER-vagyon külföldre kerül
nlc.hu6 órája
György herceg kész férfiként néz ki
marieclaire.hu11 órája
Tilos így használni a redőnyt, csak növeli a forróságot a lakásban
blikk.hu11 órája
Így ért véget a NER luxizása Tóth Ildikó szerint
nlc.hu12 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva