A szerelem miatt költözött a fagyos Yukonba Renáta: "Gyakran van napközben is -40 fok"
Tizennégy éve él Kanada leghidegebb részén az Élet a Yukonban blog szerzője, Renáta és férje, Gábor.
Mindennap több órát töltenek hólapátolással, de az életük így kerek.
meglepetes.hu4 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Duran Duran: Sosem voltunk politikus együttes
24.hu3 órája
Hajós András szerint a NER-vagyon külföldre kerül
nlc.hu7 órája
Tilos így használni a redőnyt, csak növeli a forróságot a lakásban
blikk.hu11 órája
Monica Bellucci 61 évesen istennőként vonult
marieclaire.hu12 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva