70 felett is elégedett önmagával Vándor Éva: "Azt mondom a tükörképemnek: ez nem is olyan rossz!"
Vándor Éva tíz éve már azt mondta, hogy a szépségért meg kell szenvedni, és nem bánja, ha bizonyos kezelésekkel sikerül megszabadulnia a "lenyúlt kutyabőrtől".
meglepetes.hu7 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Kapcsolódó hírek
Piercingekkel van tele Kim Kardashian 13 éves lánya
nlc.hu12 órája
Meghan lemásolta Katalin ikonikus ékszerét
nlc.hu15 órája
Schóbert Norbi féreghajtóval egészíti ki Réka kezelését
nlc.hu17 órája
Vele utazott Ciprusra Hódi Pamela
nlc.hu20 órája
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva