„30 ezret kértek a vizsgabiztosnak” – olvasók szerint így megy a jogsi
Több olvasó a Blikknek azt mondta: a forgalmi vizsga előtt 30–40 ezer forintot kértek tőlük a vizsgabiztosnak, hogy "biztosan meglegyen" a jogosítvány.
A beszámolók szerint előre kell fizetni, és ha valaki mégis megbukik, visszajár a pénz.
blikk.hu2 hónapja
Még több friss hír
Töltés
Hangos lapszemle
Felhasználási feltételek
Adatvédelem
Kapcsolat
Impresszum
Médiaajánlat
2026 © Startlap, Minden jog fenntartva