Vasarely 120: látványos tárlat nyílt a Szépművészeti Múzeumban

A Szépművészeti Múzeum retrospektív kiállítással tiszteleg a 120 éve született Vásárhelyi Viktor, azaz Vasarely előtt.

A Vasarely 120 tárlat időrendben vezeti végig a látogatót a pályán, miközben az egyszerű, monokróm térben szinte életre kelnek a festmények, szőnyegek és rajzok.

A SzMo beszámolója szerint ez a legnagyobb magyarországi Vasarely-kiállítás.

szeretlekmagyarorszag.hu4 hete
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír