Ismét iható a székesfehérvári Csitáry-kút savanyúvize

Újra fogyasztható a székesfehérvári Csitáry-kút vize, a helyiek kedvelt "savanyúvize".

A forrást április végén kötelező műszaki felülvizsgálat miatt lezárták, de a vizsgálatok után megnyitották: a szakemberek szerint kémiai és biológiai szempontból is megfelelt az előírásoknak.

hamuesgyemant.hu4 hete
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír