Ismét iható a székesfehérvári Csitáry-kút savanyúvize
Újra fogyasztható a székesfehérvári Csitáry-kút vize, a helyiek kedvelt "savanyúvize".
A forrást április végén kötelező műszaki felülvizsgálat miatt lezárták, de a vizsgálatok után megnyitották: a szakemberek szerint kémiai és biológiai szempontból is megfelelt az előírásoknak.
4 hete