Szentesi Éva nekiment Várkonyi Andreának: Diorban nem lesz „jó ember”
Szentesi Éva a 24.hu szerint keményen reagált Várkonyi Andrea szavaira.
Az írónő azt írja: Mészáros Lőrinc felesége milliós ruhákban jótékonykodik, és szerinte attól érzi magát "jó embernek", hogy "visszaoszt az ellopott közvagyonból".
Szentesi Éva közben azt is kifogásolja, hogy a Dior marad, és elhangzott: "sok boldog magyar beteg van".
3 hónapja