Székesfehérvár savanyúvize visszatért: újra iható a Csitáry-kút
Újra iható a székesfehérvári Csitáry-kút savanyúvize, amelyhez generációk óta visszajárnak a helyiek.
Az ásványi anyagokban gazdag forrást áprilisban kötelező műszaki felülvizsgálat miatt zárták le, most viszont ismét lehet tölteni belőle.
A Drive szerint sokan több panasz esetén is kedvező hatásúnak tartják.
1 hónapja