Rubint Réka rákbetegségéről beszélt: 2022-ben tudta meg a diagnózist
Rubint Réka rákbetegségéről szóló hírt a Telex közölte: a fitneszedző négy évvel ezelőtt, 2022-ben értesült a betegségéről.
A téma most azért kerül elő, mert nyilvánosságra került, mikor kapta meg a diagnózist.
2 hónapja