Rubint Réka rákbetegségéről beszélt: 2022-ben tudta meg a diagnózist

Rubint Réka rákbetegségéről szóló hírt a Telex közölte: a fitneszedző négy évvel ezelőtt, 2022-ben értesült a betegségéről.

A téma most azért kerül elő, mert nyilvánosságra került, mikor kapta meg a diagnózist.

telex.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír