Rubint Réka a rákbetegségéről: „Csodák márpedig léteznek”
A rákkal küzdő Rubint Réka az Indexnek beszélt arról, hogyan éli meg a betegségét.
A fitneszedző azt mondja, egyre tisztábban "lát" mindent, és hisz abban, hogy a csodák léteznek.
2 hónapja