Presser Gábor: elmondhatatlan volt ott lenni, és nektek játszani
Presser Gábor a Telexnek beszélt arról, milyen "elmondhatatlan érzés" volt ott lenni és játszani a közönségnek.
A zeneszerző-előadó azt is leírta, mit mondott szombaton, mielőtt belekezdett a Neked írom a dalt című számba.
1 hónapja