Pár hét múlva eltűnik a Nap egy norvég város felett – mégsem maradnak sötétben
Bár az őszi napéjegyenlőség, és vele a hosszabb éjszakák, még több mint egy hónapra vannak, a norvég Rjukan lakói már szeptember közepén búcsút intenek a napsütésnek.
A hegyek közé szorult kisvárost ilyenkor teljes árnyék borítja, ami egészen március közepéig így marad – a helyiek azonban találtak egy leleményes megoldást, amellyel mégis fényt hozn
10 hónapja