Öt év után újra megnyílik Montenegró ikonikus szigete, a Sveti Stefan

Öt évnyi zárvatartás után nyáron újra látogatható a montenegrói Sveti Stefan.

A hotelként működő szigetváros 2021-ben jogi viták miatt zárt be, de ezeket időközben rendezték, így ismét bárki felkeresheti a hangulatos kisvárost a Drive szerint.

drive.hu1 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír