Orbán Viktor Instagramon üzent a rákbeteg Rubint Rékának

Orbán Viktor a közösségi oldalán reagált: az Instagramon kommentelt Rubint Réka egyik korábbi bejegyzéséhez.

A 24.hu beszámolója szerint a miniszterelnök üzenete a rákbeteg fitneszedző posztja alatt jelent meg.

24.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír