Orbán Viktor Instagramon üzent a rákbeteg Rubint Rékának
Orbán Viktor a közösségi oldalán reagált: az Instagramon kommentelt Rubint Réka egyik korábbi bejegyzéséhez.
A 24.hu beszámolója szerint a miniszterelnök üzenete a rákbeteg fitneszedző posztja alatt jelent meg.
2 hónapja