Orbán Viktor Instagramon üzent a daganatos betegséggel küzdő Rubint Rékának

Orbán Viktor nyilvános, támogató kommentet írt Instagramon Rubint Rékának, aki daganatos betegséggel küzd.

A miniszterelnök a fitneszedző egyik bejegyzése alatt üzent; a hírt a SzMo közölte.

szeretlekmagyarorszag.hu2 hónapja
Eredeti cikk megnyitása

Még több friss hír