Orbán Viktor Instagramon üzent a daganatos betegséggel küzdő Rubint Rékának
Orbán Viktor nyilvános, támogató kommentet írt Instagramon Rubint Rékának, aki daganatos betegséggel küzd.
A miniszterelnök a fitneszedző egyik bejegyzése alatt üzent; a hírt a SzMo közölte.
2 hónapja