Oláh Ibolya: a Fidesz miatt tört meg a karrierem, ezért tűntem el
Oláh Ibolya a SzMo interjújában elmondta, miért tűnt el a nyilvánosságból: állítása szerint a Fidesz megkeresésére nemet mondott, ezután pedig karaktergyilkosság indult ellene.
Arról is beszélt, milyen érzés volt újra elénekelni a Magyarország című dalt.
4 hete