Nap vicce: Szabi

- Drágám, már 5 éve nem voltunk sehol nyaralni.

Miért nem veszel ki végre két hét szabadságot?

– Nem akarok olyan sokat távol lenni a munkahelyemről.
– Miért? Nélküled nem boldogulnának?
– De, igen, és nem akarom, hogy erre rájöjjenek.

 

(Forrás: TopViccek)

Ez is érdekelhet

képcím

A Cápa forgatása kikészítette Spielberget: a végén...

képcím

Magyar Péter három kormánybiztost nevez ki: Rost Andrea is köztük

képcím

Zöld utat kapott a Paramount–Warner Bros. Discovery fúziója