Nap vicce: Szabi

- Drágám, már 5 éve nem voltunk sehol nyaralni.

Miért nem veszel ki végre két hét szabadságot?

– Nem akarok olyan sokat távol lenni a munkahelyemről.
– Miért? Nélküled nem boldogulnának?
– De, igen, és nem akarom, hogy erre rájöjjenek.

 

(Forrás: TopViccek)

Ez is érdekelhet

képcím

Grillen pirított krumpligombóc: ropogós kérgű, vajas köret

képcím

Orbán letartóztatása is felmerült: az ügyvéd ügyészségi...

képcím

Élő: Norvégia–Franciaország a csoportelsőségért,...